ТИЗДӘН ХОКУКЫЙ ЯРДӘМ КӨНЕ: 15.02.2023

2023 елның 13 феврале, дүшәмбе

2023 елның 15 февралендә 15.00 сәгатьтән 17.00 сәгатькә кадәр. Уздыру урыны: Казан шәһәренең Киров районындагы Россия социаль фонды бүлекчәсенең клиентлар хезмәте, Шоссе ур., 22а йорты.

Сез Россия социаль фондының Татарстан Республикасы буенча бүлеге, ТР Прокуратурасы, Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы, Экология министрлыгы вәкилләренә  кызыксындырган һәм борчыган сорауларны бирә аласыз һәм табигый ресурслар, Татарстан Республикасы Нотариаль палатасы,Татарстан Республикасы Адвокатлар палатасы, Казан шәһәр торак инспекциясе һәм Казан шәһәре муниципаль берәмлеге башкарма комитетының шәһәр төзелеше рөхсәте идарәсе вәкилләренә дә. Сезнең бурыч – проблема белән килү, безнең бурыч – сезгә ярдәм итәргә тырышу!

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: