Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил каршындагы Эксперт советы утырышы

2018 елның 1 октябре, дүшәмбе

Чит ил гражданнарын һәм гражданлыгы булмаган затлар хокукларын яклау  һәм саклауны тәэмин итү максатыннан, 2018 елның 28 сентябрендә Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил Аппаратында Татарстан Республикасында  Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил каршындагы Эксперт советы утырышы узды. Ул Россия Федерациясе территориясендә озак вакыт гражданлыгы булмаган килеш яшәгән затларны легальләштерү, чит ил гражданнарын һәм гражданлыгы булмаган затларны озак вакыт чит ил гражданнарын вакытлыча тоту үзәгендә яшәтү, Россия Федерациясе чикләреннән чыгарып җибәрү турында карарларны үтәү вакытлары, агымдагы елда медицина ярдәме күрсәтү мәсьәләләрен тикшерүгә багышланды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: